Jei planuojate parduoti, nusipirkti ar išnuomoti nekilnojamą turtą, nors šiuo metu gyvenate užsienyje ar atostogaujate, galite kreiptis, padėsime sutvarkyti visus reikalus.

  • Bendrausime Jums patogiu būdu. (Skype, Viber, WhatsApp, telefonu, el.paštu ar kt.)
  • Visame procese atstovausime tik Jūsų interesus, nuolat pasitardami su Jumis.
  • Taupydami Jūsų laiką, padėsime sutvarkyti visus dokumentus ir  detales, kad sandoris praeitų maksimaliai greitai ir sklandžiai.
  • Konsultuojame, prisitaikome, esame lankstūs, siūlome alternatyvas.

 

1. NUOTOLINIS BENDRAVIMAS IR DOKUMENTŲ TVARKYMAS. Jums nereikės gaišti savo laiko ir dėl įvairių priežasčių nuolat grįžti į Lietuvą. Apie pardavimo procesą arba atrinktus objektus informuosime – telefonu, Viber, Skype, el.paštu ar kitu Jums patogiu būdu. Būsto pirkimo ar pardavimo reikalais pasirūpinsime už Jus, tad galėsite atvykti tik į notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo dieną, ar tiesiog įgaliosite kitą asmenį tai padaryti už Jus.


2. SANDORIO UŽTIKRINIMAS PER 1 DIENĄ. Jūsų atvykimo dieną visą dėmenį skirsime tik Jums. Dar prieš Jums atvykstant paruošime visus reikalingus dokumentus, suderinsime susitikimus su notaru, banko atstovais ar kitais sklandžiam sandorio užtikrinimui būtinais asmenimis. 

 

3. RŪPESTIS VISO PARDAVIMO PROCESO METU. Net jei gyvenate užsienyje, mūsų klientams viso pardavimo proceso metu tereikia atvykti pasirašyti pardavimo sutartį. Visą NT pardavimo procesą valdysime mes, tačiau nuolat Jus informuosime apie Jūsų turto pardavimo progresą, todėl išvengsite streso ir galėsite visą dėmesį skirti sau, savo šeimai ar mėgstamai veiklai.


4. POTENCIALIŲ PIRKĖJŲ DUOMENŲ BAZĖ. Turime nuolat augančią pirkėjų duomenų bazę, kurioje galbūt jau yra Jūsų būsto pirkėjas. Taip pat, bendradarbiaujame su daugiau nei 50 brokerių, todėl apie Jūsų parduodamą objektą sužinos ir kiti brokeriai. Šiuo metu, tai leidžia parduoti Jūsų turtą ypač greitai – kartais net neprireikia pasiūlymo paskelbti skelbimų portaluose.​​

 

 

5. DOKUMENTŲ PATIKRINIMAS IR SANDORIO ORGANIZAVIMAS. Savo klientams ne tik paruošiame preliminarią pardavimo sutartį, NT vertinimą ir kitus dokumentus, tačiau taip pat iš anksto patikriname, ar nėra kliūčių parduoti objektą, o jei yra – jas išsprendžiame. Garantuojame, parduodami būstą patys, daugiausiai streso patirsite tvarkydami dokumentus ir teisinius reikalus. Turto areštas, įsiskolinimai, paveldėjimo teisės, bendrasavininkų nesutikimai, buto perplanavimas, tai tik maža dalis dokumentų galinčių sužlugdyti sandorį.

6. OBJEKTO KAINOS NUSTATYMAS. Tinkamos kainos nustatymas yra viskas. Nustatysite per mažą kainą – prarasite pelną, per didelę – galite pamiršti apie būsto pardavimą per artimiausius pusę metų. Profesionalus brokeris nustatydamas kainą remiasi išsamia rinkos analize, tikrina panašių objektų pardavimo kainas, pasitaria su kitais patyrusiais brokeriais. Kokia informacija remsitės priimdami sprendimą Jūs?

7. DIRBA TIK PROFESIONALAI. Geriausią rezultatą sukuria savo srities profesionalai. Būtent dėl to spręsdami Jūsų problemą, dirba  profesionalų komanda – interjero fotografu, interjero ir grafikos dizaineriais, turto vertintoju, teisininku, matininku, ir kitais. 

Reikalinga konsultacija?

+370 606 09760
info@ntrendesta.lt