Būsto paskola skirta gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui, būsto statymui, rekonstravimui ar renovacijai. Paskola gali būti panaudota būsto pirkimui iš varžytinių. Nuosavas būstas – vienas svarbiausių šeimos saugumo garantų. Siekiame, kad būsto įsigijimas Jums būtų lengvesnis, todėl šios rūšies paskolai taikomos ir mažiausios palūkanos. Paskolos užtikrinimui gali būti įkeičiamas jau turimas arba perkamas nekilnojamasis turtas.

 

Būsto paskola teikiama būstui įsigyti, būsto rekonstrukcijai, remontui ar statyboms:

  1. Būsto paskolos sąlygos gali būti taikomas tik kredito gavėjams, kuriems paskola suteikiama vieninteliam šeimos būstui, kuris yra pagrindinė gyvenamoji vieta įsigyti/statyti/remontuoti arba naujam būstui įsigyti/statyti/remontuoti jei keičiamos turimos gyvenimo sąlygos ir numatyta esamo būsto pardavimo sąlyga (suteiktos paskolos (jos dalies) grąžinimo šaltinis).
  2. Kitais paskolos atvejais, kai įsigyjamas gyvenamasis turtas nėra pagrindinė gyvenamoji vieta, taip pat sodybai, sodo namui ar kitoms patalpoms, t.y. jei perkamas antras ar daugiau,  taikyti paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sąlygas.

Reikalinga konsultacija?

+370 606 09760
info@ntrendesta.lt